Wesela Koniecpol - jaką wybrać salę weselną?

Szukając odpowiedniego domu weselnego w okolicach Koniecpol możesz spotkać się z różnymi ofertami. Jednak jeśli zależy Ci na zorganizowaniu doskonałego wesela z niezapomnianymi chwilami - koniecznie zobacz bajkowy wygląd Domu Weselnego w Seceminie oddalonego o niecałe 10km od Koniecpola w stronę Włoszczowy.

 

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez weselnych na wysokim poziomie. W ostatnich latach zorganizowaliśmy wesela liczone w setkach, dzięki czemu możemy doradzać Parze Młodej w wielu kwestiach, o których czasem pod wpływem emocji związanych z organizacją wesela umyka.

To główny powód, dla którego warto zapoznać się z ofertą na wesela przygotowaną przez Dom Weselny w Seceminie!

 

W naszej klimatyzowanej sali weselna zlokalizowanej w okolicy Koniecpola możesz zorganizować wesele do 180 osób! Przestronność sali oraz ogromny taras i duży parking daje gościom weselnym wielką wygodę podczas imprezy oraz możliwość odpoczynku po udanej zabawie. Dodatkowo posiadamy także hotel dla gości, dzięki czemu oferujemy obsługę wesela kompleksowo.

 

Doskonała sala weselna w bliskiej okolicy Koniecpola!

Pomiędzy Włoszczową i Koniecpolem znajdziesz świetny dom weselny z możliwością zorganizowania dużego wesela na 180 osób wyposażony w bar. Ogromnym atutem jest taras znajdujący się przy sali weselnej, gdzie każdy gość imprezy może usiąść przy stole i odpocząć.